Apie mus | PigiStatyba.lt – Vidaus apdaila, remonto paslaugos, Vidaus apdailos darbai, pamatų betonavimas, pamatai, remonto paslaugos, statyba, apdaila, remonto darbai, dažymas, dazymas, statyba, mūrijimas, betonavimas, plytelių klijavimas, plytelių klojimas, trinkeles, tapetų klyjavimas, tapetu klijavimas, sienų lyginimas, sienu lyginimas, lubų lyginimas, gipso kartono klijavimas, pertvarų darymas. sienų dažymas, dazymo darbai, mūras, mūrijimo darbai, sienos, lubos

Apie mus

Galime drąsiai teigti, jog esame praktiškai užaugę ir gyvenę statybų aikštelėje. Nuolat stebėjome kaip viskas vyksta, kol su laiku mintys ir viso proceso stebėjimas peraugo į rimtus savarankiškus darbus.

Darbo šioje srityje nematuojame laiku, kadangi būtent šis darbas kartais reikalauja įpatingo tikslumo ir įsiklausymo į žmogaus fantazijas bei poreikius. Kiekvienas naujas objektas, naujas užsakymas yra darbo patirtis ir naujas iššūkis tobulumo link, o tobulumui juk ribų nėra. Todėl kiekvienas atliktas darbas yra vis kažkiek savaime kokybiškesnis ir patrauklesnis.

Nesvarbu koks yra atlygis, ar kiek laiko užtrunkame prie vieno ar kito darbo, jokiu būdu kokybė nuo to neturi nukentėti ir nenukenčia. Mes esame jauni, veržlūs, kupini noro dirbti ir tobulėti, todėl kiekviena mūsų darbo diena mums yra lyg šventė. Esame kvalifikuoti specialistai baigę Statybininkų mokyklą ir jau turintys patirties, todėl mes žinome kaip ir esame pasiruošę įgyvendinti Jūsų svajones.

Visada stengiamės kliento norą paversti realybe ir palikti objektą su laimingu ir plačiai besišypsančiu klientu.

Mes esame ne įmonė, todėl tai mums leidžia atlikti darbus net iki 40 % pigiau ir visa tai – laimingo kliento naudai.Sukurta: Tautas